niedziela, 14 grudnia 2008

Owczarki niemieckie długowłose

Ten owczarek ma na imie Drzeki ... jest to pies podwurkowy uwielbia biegać za ptakami , motylkami , wiewiórkami i wszystkim co żyje ....:) to naprawde pomocny pies ...sam przynosi drzewo do kuchni i podaje właścicielowi... jest długowłosy i ma piękną mordke :)
Psy.... To miłość od dziecka i od pierwszego wejrzenia. Od kiedy sięgam pamięcią Owczarki Niemieckie zawsze były obecne w moim zyciu. Przez te lata dojrzewała w mnie myśl o założeniu hodowli.... I ta własnie przygoda na poważnie zaczęła się w 1999r. Psy to cały nasz świat, dla nich poświęcamy urlopy i wczasy aby ani na chwile nie czuły się samotne bez nas.

Owczarki Niemieckie - sens naszego zycia... To one jak nikt inni działaja na nas jak terapeuci... Jak cudowna odskocznia... od spraw codziennych, od szarości, smutków, trudnych chwil. Wystarczy tylko spjrzec w ich piekne oczy i smiejące sie pyski aby zapomniec o otaczającym nas świecie i dac się ponieść ich wielkiej miłości.

Nasze szczęnięta już od pierwszych chwil swojego życia sa socjalizowane. Uczymy je czystosci, kontaktu z ludźmi. W ich wychowanie wkładamy całe nasze serca.... Wtedy jesteśmy spokojni, że do przyszłych wlaścicieli trafiają psy, które maja w sobie duzo miłości. Psy od nas mieszkają zarówno w Europie jak i w Ameryce, wiele psów wychowuje się z dziećmi. Żaden pies, który wychodzi spod Naszych skrzydeł nie jest nam obojętny. Z kazdym wlaścicielem utrzymujemy kontakt. Troszczymy sie o nie, słuzymy poradą, pomocą.... nawet jak juz nie są z Nami. źródło : http://chodowla owczarków niemieckich długowłosych ADORATOR

Brak komentarzy: